“Też byłam na Gorcstoku w tym roku (po raz pierwszy) i myślę, że nie ostatni. Jestem pod wrażeniem wspaniałej atmosfery, super gitarowych i nie tylko muzyków. Było świetnie a leśnym "SPA" byłam zauroczona :)”
Informacje o plikach cookie
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.