Raportuj komentarz

do Bezguście, do Piotrek G:
1) każdy wybór jest subiektywny - rozumiemy, że każdy ma prawo do własnej oceny i faworyzowania własnego typu :-) My dokonaliśmy takiego a nie innego wyboru
2) W projekcie (do Bezguście) graficznym w tym przypadku okładki nie chodzi tylko o SUPER zdjęcie ale o pomysł, na jego wykorzystanie, całokształt, jak jest widoczne w kompozycji zdjęcie, napis itp Jeśli chodzi o dopuszczenie okładki z literówką - przyjęliśmy to za błąd nie zamierzony, który nie decyduje o wyglądzie projektu a który można poprawić.
3) Do Piotr : I nagrodzone miejsce oddaje w swoim projekcie dwie ważne cech - harmonie gór, człowieka w najlepszy sposób spośród prac idących w tym kierunku. Napis jest czytelny z daleka i stanowi z obrazem spójną całość. Ale to oczywiście nasza subiektywna ocena. A o gustach się nie dyskutuje. Masz Piotrze prawo do własnej nawet bardzo negatywnej oceny.

W porównaniu do zeszłorocznego konkursu niestety dużo mniej było oryginalnych pomysłów i zgłoszonych prac. Wiele nadesłanych projektów kopiowało wprost wyróżnione prace z roku 2012. nie braliśmy ich w ogóle pod uwagę. Osobiście liczyliśmy na coś bardziej oryginalnego i nie powtarzalnego. W przyszłym roku nowy konkurs i liczymy na nowe ciekawe zgłoszenia.

pozd
Redakcja W górach.