Co nowego?


XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach dnia 14 czerwca 2014, 13.08
w kategorii Blog Tomka Jarmużewskiego
XX TAM Bacówka na Maciejowej w Gorcach
Przed nami czterodniowy weekend (19-22.06), a wraz z nim okazja na spotkanie z muzyką w górach. XX TAM Turystyczna Awangarda Muzyczna
w kategorii Blog Edwarda Stachury
Stachuriada w Grochowicach (2013) - fotorelacja
Poniżej krótka fotorelacja z grochowickiej Stachuriady. Co wyróżnia to wydarzenie od wielu innych letnich festiwali poetyckich w kraju?
w kategorii Blog Domu o Zielonych Progach
KONCERTY  Dom o Zielonych Progach - kwiecień 2013
Zapraszamy serdecznie na nasze kwietniowe koncerty: Śrem -18.04; Trouń -19.04; Legionowo -21.04; Warszawa -21.04. Więcej szczegółów na
GÓRY MOJE... dnia 26 marca 2013, 18.20
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
GÓRY MOJE...
Góry moje.   Góry moje w majestacie swego prawa trwają. Po kamiennych schodach z wolna w niebo się wspinają   Góry d
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU dnia 03 marca 2013, 13.25
w kategorii Blog Wiesławy Kwinto-Koczan
SZCZĘŚLIWEGO POWROTU
Szczęśliwego powrotu do słów zapomnianych, uleciałych dmuchawcem nad krajobrazy przejrzałe   Szczęśliwego powrotu do dom

Najnowsze komentarze

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Aktualności»Zapraszamy do naszego górskiego portalu goryiludzie.pl
piątek, 08 stycznia 2016 14:05

Zapraszamy do naszego górskiego portalu goryiludzie.pl

Dla wielu z Was góry są całym życiem. Chcecie z nimi obcować, wracać do nich, a nader wszystko - dzielić się nimi z innymi ludźmi. Naszą misją zaś jest krzewienie górskiej kultury i zachęcanie do pieszych wędrówek po szlakach. Niedawno postanowiliśmy stworzyć projekt, który łączy zarówno Wasze, jak i nasze górskie marzenia :-). Zaciekawieni? Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

 

Działając od kilku lat na Facebooku i w polskim internecie zauważyliśmy, że bardzo trudno zaistnieć jako autor blogu lub fotograf podróżniczy. Obfitość stron poświęconych turystyce jest przeogromna, trudno więc konkurować z witrynami już obecnymi w sieci. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy więc budowę portalu Góry i Ludzie, którego nazwa wywodzi się od tytułu znanej piosenki do słów wiersza Jerzego Harasymowicza. Już od jakiegoś czasu każdy może założyć w nim konto i pisać własne artykuły.

 

Dlaczego warto pisać? Najlepsze przesłane przez Was treści publikujemy na naszym facebookowym profilu. Posiada on w obecnej chwili 200 tysięcy fanów i zasięg 1-2 mln użytkowników tygodniowo. Tak potężne liczby przekładają się bezpośrednio na sukces Waszej twórczości. Najlepsze teksty, galerie zdjęć i filmy osiągnęły jak dotąd pułap 30 tys. wyświetleń, nie musimy chyba zachęcać bardziej :-). Z otwartymi ramionami zapraszamy przy tym blogerów, którzy mają możliwość bezpłatnego zareklamowania swojego blogu przy każdym napisanym przez siebie artykule (akceptujemy przy tym reprinty już istniejących postów).

 

Dlaczego warto czytać? Jeśli nie macie ochoty na tworzenie tekstów, zostańcie naszymi czytelnikami! Otrzymacie selekcję najlepszych artykułów o górach, zebraną w jednym miejscu. Nie musicie co chwilę do nas zaglądać, możecie wykorzystać RSS albo Feedly do śledzenia nowych treści.

 

Zapraszamy! :-)

http://goryiludzie.pl

 

 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone (*) są wypełnione.
W treści wiadomości możesz używać podstawowych znaczników HTML.


Partnerzy: