chwilanieuwagi
Jesteś tutaj:Muzyka»Chwila Nieuwagi»Blog Chwili Nieuwagi»Wiosenne koncerty Chwili Nieuwagi
czwartek, 12 kwietnia 2012 23:04

Wiosenne koncerty Chwili Nieuwagi

Napisała 

Wiosenne koncerty Chwili Nieuwagi

Zapraszamy:

 • 14 KWIETNIA 2012
  Rybnik Duszpasterstwo Akademickie -Koncert dla Hospicjum, godz. 18:00, szczegóły na stornie: http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,and-8222;zonkilowy-weekendand-8221;-koncert-dwoch-poetyckich-duetow-,wia5-3267-16957.html

   

 • 21 KWIETNIA 2012
  Czerwionka MOK - 50-lecie nadania praw miejskich, godz. 17:00

   

 • 28 KWIETNIA 2012 
 • Rudy Wielkie - koncert w ramach finału akcji społecznej "III wielkie wiosenne sprzątanie rzeki Rudy", szczególy na stronie:  http://aktywni.net.pl/index.html
 • 06 MAJA 2012
  Carrantuohill & Martyna Czech - Warszawa Amfiteatr - Park Sowińskiego, godz. 17:00

 • 22 MAJA 2012
  Rybnickie Centrum Kultury - Koncert na Ogrodowej - Chwila Nieuwagi & Adam Ziemianin

 

 

Polecamy w szczególności nasz "Koncert na Ogrodowej" ... szczegóły poniżej.

 

Rybnickie Centrum Kultury oraz zespół Chwila Nieuwagi zapraszają 22 maja 2012r. (wtorek) o godz.19:00 na wyjątkowe poetycko-muzyczne spotkanie, którego specjalnym gościem będzie jeden z najbardziej uznanych współczesnych poetów, laureat licznych konkursów i nagród literackich - Adam Ziemianin. Wielką popularność przyniosły mu wiersze śpiewane przez Krzysztofa Myszkowskiego i zespół Stare Dobre Małżeństwo (m.in. płyty: „Makatki” i „Czarny blues o czwartej nad ranem”), a także przez Wolną Grupę Bukowina.

Losy rybnickiego zespołu i pana Adama, w ostatnim czasie dość często splatające się, doprawodziły do powstania wspólnego projektu „Koncert na Ogrodowej”, podczas którego publiczność zaproszona zostaje do wędrówki po poetycko-muzycznym świecie rodzinnej ulicy Adama Ziemianina. Oprócz starszych wierszy, takich jak „List do Ogrodowej” będzie można z ust autora usłyszeć utwory pochodzące z najnowszego, wydanego w listopodzie 2011r., tomiku pt.„Wilcze podniebienie”. Muzyczną część koncertu zagospodaruje Chwila Nieuwagi - rybnicka formacja, która w ostatnich trzech latach zdobyła najwyższe laury na czołowych festiwalach piosenki poetyckiej, folkowej, artystycznej oraz turystycznej. Debiut płytowy (wydanie krążka „Niepoprawna Muzyka”) miał miejsce w maju ubiegłego roku i odbił się szerokim echem w świecie Krainy Łagodności. Chwila Nieuwagi koncertuje dziś po całej Polsce, przygotowując się jednocześnie do wydania kolejnej płyty (jeszcze w tym roku!).

„Koncert na Ogrodowej”, mimo iż odbędzie się w głównej sali Rybnickiego Centrum Kultury, będzie miał kameralny charakter - liczba miejsc jest ograniczona (ok. 200). Zainteresowanym biletami polecamy więc szybki zakup wejściówek.

 

Pozdrawiamy,

www.chwilanieuwagi.pl

Czytany 2163 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 15 kwietnia 2012 17:21

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone (*) są wypełnione.
W treści wiadomości możesz używać podstawowych znaczników HTML.